Avatar uživatele
quentos

Jarní únava – už na vás dolehla? Dá se s ní vůbec něco dělat?

Ještě nikdy jsem ji necítil tolik jako letos. S prvními náznaky jara se ozvala poprvé, a to v takové míře, že jsem si musel vzít tři dny volno. Potom se na chvíli vrátila zima a všechno do „starých kolejí“; nyní ovšem udeřilo jaro plnou silou, snad se již nenechá vyhnat – jenže s ním nová vlna únavy. Zabírá vám na ni něco? Dík.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, gagaga, marci1, anonym, anonym před 4014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
celie

Bojuji s tím hodně.ze zkušenosti mohu doporučit zvýšit přísun C vitamínu,třeba v paprice je ho dost,nebo draslík ,zase banány,ale nejlepší je slunce ,stromy které nabíjejí energií a skvělí přátelé,kteří vás vytáhnou ze špatné nálady..To je nade vše…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jarní únava se dá překonat jen humorem a dobrou náladou. A potom zapomenu i na to, jak strašně mě pálí a svědí oči, že smrkám jak Olda ztrhaný a nos by mi mohl závidět i klaun. Musím končit, protože se musím vysmrkat ! Ha, ha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ginze

Já si přijdu unavená po celý rok stejně, horší je však to, že hned jak se ochladí po velkém vedru, tak jsem nemocná. Za celý duben jsem byla už 3× nemocná. Já si myslím, že záleží na stravě, člověk by měl na jaře jíst méně, aby si tolik nezatěžoval organismus. Prý by se také mělo co nejvíce chodit na sluníčko. A pořádně spát pochopitelně :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Pomáhá mi Lecitin… ;)
Klinické studie sice neprokázaly, že by zlepšoval paměť, zato však udržuje bdělost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anna007

To je přesně pravda, letos je to nějaké horší. Na tu únavu mi trochu pomohl Koenzym Q10. A člověk by si měl hlídat trávení a vyprazdňování, pořád by měl mít pocit lehkého „břicha“, jakoby poloprázdného, potom v podstatě není skoro nikdy unavený. Jenom většinou odpoledne je dobrý si na chvilku zdřímnout (pokud to jde), ale ne na moc dlouho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Jeeezisi, s tou jsem bojovala… no, hrozný. Když si na to vzpomenu… no ani nechci už myslet. Bylo to hrozný, věčně unavená, bez energie :/ Ale pomohl mi teda český doplněk simplebiotix. Ten teda doporučuju. Pomáhá dlouhodobě.

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek