dust8

Jakými způsoby života se dá dle vás co nejvíce zavděčit opravdu všem těm super extra lidem z tohoto výjimečného světa?

Nejlepší odpověď
Drap

Všem se zavděčit nejde.

Další odpovědi
Ametyst

Svět je stále více agresivní, tak to ani nezkoušej.

df

Co to meleš? Proč máš potřebu se někomu zavděčit? Jsi hulil? Ty si zahulíš a pak jdeš sem dávat otázky? Napiš, jestli jsi zhulený.

Filip84

Už to nechlastej / nehul / nešňupej / nepíchej si to.

Nebo si to dělej, ale piš si jinde. 🙄👿

elkon

Není žádnou povinností, komukoli se zavděčovat. Maximálně pokud někdo pro tebe udělá něco výjimečného, co ti nějak významně pomůže. Pak mu třeba můžeš být vděčný.

zjentek

Opravdu všem těm super extra lidem z tohoto výjimečného světa? 😵

Ale ano, nabízet sebe k sedření z kůže je možné rozličnými způsoby.

Pár příkladů v současnosti aktuálních případů/možností:

  1. Naplnit si dům Ukrajinci či Izraelci, bez ohledu, co je to za zrůdy, vrahy, fašisty či jiné mamrdy.
  2. Poslat štědrý finanční dar ODS, základně to podrazáckých nenažranců nevídaných.
  3. Vyvinout maximální úsilí a snahu něco vlastnit, nejlépe hmotný majetek a neustále platit a platit vyšší a vyšší náklady na jeho udržení a provoz. Komu? No těm všem kterým chceme být vděční!
  4. Nechat se ovládat ženami, být jim ABSOLUTNĚ oddán 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, a to je úpa nejvíc! Bo tak je to správné, bo tak to má být 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

POJĎME SVORNĚ A NAKRMME VŠECHNY MAMRDÍ PARAZITY, KTEŘÍ TO SE SVĚTEM A JEHO VÝVOJEM MYSLÍ FAKT, ALE FAKT UPŘÍMNĚ DOBŘE! Děkuju.