Jiří Bohumil

Jakým způsobem se dozvím, zda mi byly přiděleny lázně?

Obvodní lékař mi vyřizuje žádost, u zdravotní pojišťovny, na přidělení poukazu do lázní.
Nikdy jsem toto neabsolvoval a zapomněl jsem se jej zeptat, zda je nutno se na vyřízení žádosti někde informovat (u něj, případně na ZP). Nebo se mi zdravotní pojišťovna sama ozve?
A nechci mu volat, vždycky si stěžuje, že jej pacienti stále telefonicky ruší a s něčím otravují, při práci v ordinaci.
Máte s tím někdo zkušenost? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Pročtěte si článek v odkazu

http://www.fran­zensbad.cz/cs/pos­tup-pro-ziskani-lazenskeho-pobytu

"Schválení návrhu na lázeňskou péči

O schválení návrhu na vaši lázeňskou péči rozhoduje revizní lékař vaší zdravotní pojišťovny dle platné legislativy.
Pokud zdravotní pojišťovna návrh schválí, posílá jej zpravidla přímo společnosti, která poté vyzve pacienta k nástupu na léčebný pobyt. Před nástupem se obě strany dohodnou na termínu a výběru lázeňského hotelu i pokoje." atd.

..
Pokud pojišťovna návrh neschválí, sdělí vám tlo písemně. Proti rozhodnutí se můžete odvolat.

Další odpovědi
Emefej

Přijde ti lejstro z lázní.