Bruneta84

Jakým způsobem se dá vyvěsit kůže?

Jsou nějaké zaručené přípravky, které pomáhají?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná. V jakém smyslu kůži vyvěsit?

1. Při vyčinění? I zde je kůži třeba vyvěsit. Jeden způsob.

http://irokezo­ve.unas.cz/na­vody/cineni.htm

2. Pokud jde o koženou bundu, která je zmačkaná, existuji různé rady

Vyžehlit na nejnižší teplotu přes papír.
Navlhčit, vysušit fénem atd.

Další rady v odkazu
Zdroj: https://www.po­radte.cz/nejen-pro-zeny/3705-jak-narovnat-zmackanou-kozenou-bundu.html

Další odpovědi
Jana5678

Mně se kožené oblečení a doplňky odjakživa velice líbí. Proto jsem si nedávno koupila nové ovčí kožešiny, a musím přiznat, že jsem z nich nadšená. Dodávají mému obývacímu pokoji krásnou teplou atmosféru. V chladných dnech se do nich ráda zachumlám s teplým šálkem čaje a pustím si nějaký oblíbený film.

Hlostova

Kožené věci mám opravdu hodně ráda. Některé jsou ale příliš zbytečné drahé, když jsou třeba značkové. Proto jsem si teď koupila kvalitní koženou peněženku z pravé kůže od www.kozena-penezenka.cz kde koupíte kvalitu bez značky za opravdu dobrou cenu