Miroslavst

Jakým způsobem se dá provést hádka?

Je nějaký jiný způsob jak se pohádat? Lze to provést i jinak než zvýšeným hlasem?
http://www.you­tube.com/watch?v=6s51aD0­_HMk&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
panenka

Ano dá například mlčením nebo také když spolu dvá partneři nekomunikují nezajímají se o sebe
Doplňuji:
Hodně lidí takové chování dokáže vytočit a vyvolají kvůli tomu hádku.

Další odpovědi
iceT

Kdybych se měla takto hádat,tak budu mít omlácené klouby a možná časem i rozbitý stůl…

anonym

Může to být i ručně. Myslím tím neslyšící aktéry kteří si to vyříkají ruční mimikou.

anonym

No,já jsem slyšela hádku dvou neslyšících..pěknej rachot!Ale je lepší přeci jen partnerovi říci..A tak..

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=eF02NqM­Jzvs&feature=re­lated

led

Určite ste videli vo filme scénu:
dvaja mlčky a vražedne pozerajú na seba a vy cítite úplnú hrôzu z napätia
Doplňuji:
No tom videu to nie je hádka.
To si len vymieňajú názory (po prečítaní novín) na nové zvýšenie cien a zníženie platov.
…Európsky dnešok