zjentek

Jakým způsobem se balí drogy ve velkém?

Neuniklo mi, že balíčky jsou vždy dost těsně zabalené, neboli dost natěsno olepené lepísí páskou, takže můj předpoklad bude takový, že asi není žádoucí, aby se do balíčku cokoli dostalo, především včetně breber, prachu a vlhkosti/vody. Ale taky mně neuteklo, že základ/balení/obal pod vydatným omotáním lepící páskou je zpravidla zelené barvy. A tak by mě zajímalo, co je to zač (za materiál/obal/sá­ček/produkt).

Odpovědi
Kelt

Kdybych dělal s drogami, tak ti to řeknu. Nebyl bych zlatý uživatel na těchto stránkách , ale užíval si poctivě získané peníze na cestování a s ženami a možná bych pomohl i nějaký m vojákům s prodejem zbraní. Zelená barva znamená to, co na semaforu.