Avatar uživatele
JarkaHor

Jakým způsobem řešíte časté migrény?

Zajímavá 0 před 636 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nimesil, hned v očátku. Pokud je to možné, tak chvíli zaspat ve tmě. Cca 30 minut.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Nimesulidum zabere, to bez debat, je to jedno z nejsilnějších analgetik antipyretik. Ovšem silně zatěžuje játra, opravdu silně, ona tedy téměř všecka analgetika antipyretika zatěžují játra, ale nymesulidum opravdu hodně, násobně.

Jistě, pokud se použije čas od času – na bolest zubů, např., nic s neděje, játra to rozchodí. Pokud pravidelně, může z toho být problém.

Lepší je se snažit přijít na kausální příčinu vzniku migrén, třeba přetěžování mozku zbytečným myšlením, takové ženské jsem zažil, co pořád něco řešily, a pak se divily, že je bolí hlava, a že na to nic nezabírá (ale tím netvrdím, že to je Tvůj případ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zlepšil bych pitný režim. A zkuste si zacvičit tento způsob jógy.

Zdroj: JÓGA proti bolesti hlavy, uvolnění krční páteře – Bing video

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Zklidnění, pitná voda,pokud možno jít spát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dá sa buď umelo, pomocou liekov analgetik, alebo prirodzenou cestou pohybom na čerstvom vzduchu. Ale…!
Ak sú to opakujúce sa migrény, navštívte svojho lekára.
Príčina migrén môže byť z rôznych príčin a liečenie na diaľku bez zistenia príčin zdravotných problémov môže zapríčiniť väčšie zdravotné problémy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

No, je to blbý, no… migrény jsou hodně nepříjemné, znám to… Jinak se musím přiznat, že osobně nic moc nezabralo. Ale co je teda super, to je bylinný produkt migreen :) Ten mi pomohl fakt moc. Asi jako jediný.

Avatar uživatele
Derrynka

Já na ně teda netrpím, ale moje mamka jo :( A to jako fakt fest, a dlouho, snad co si pamatuju :( Já ji ten migreen zkusím koupit… Po jaké době jsi cítila úlevu?

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, prosím tě, ty ho bereš jak dlouho? Po jaké době jsi cítila úlevu?

Avatar uživatele
Kajolka

Tohle by mě teda taky zajímalo… Ale co jsem se tak dívala, tak ten migreen je hodně doporučovaný s hodně pozitivníma recenzema. Já jsem si ho objednala, tak uvidím, snad mi taky pomůže.

Nový příspěvek