zjentek

Jakým tempem se šíří koronavirus od nezodpovědných „pepíků“ k nám na poklidnou Moravu?

Nejlepší odpověď
Justin1

Doufám, že při současném lockdownu už se šíří málo, ale obávám se, že infikovaných a těch, kteří mají jiné priority než na každém kroku dodržovat opatření, už je dost všude včetně Moravy.

Další odpovědi
Midoc

Lidé asi nedodržují bezpečnostní opatření, můžou se nakazit i doma jeden od druhého.

https://korona­virus.mzcr.cz/ko­ronavirus-u-vas-doma-jak-spravne-dezinfikovat-v-domacnosti/

Pepa25

Mílovými kroky. Zemskou hranici překročil cca na přelomu měsíce, minulý týden padla Olomouc, teď je už na úrovni Budišova a Jeseníku nad Odrou …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Otázka trošku genderově nevyvážená, ovšem se pravdu se nemá smysl stydět a potírat ji kvůli rovnoprávnosti. Bohatí chudým také nic nedarují, tak co…