Shady

Jakým právem pozemky patří více státu než lidem?

Když nějaký pozemek stát nepoužívá, tak by měl mít např. někdo kdo nemá práci a bydlení, právo takový pozemek používat.Půda je hodnota kterou nevytvořil člověk, natož stát.

Nejlepší odpověď
anonym

Takže právo využívat půdu by spočívalo na schopnosti člověka být nezaměstnaným (případně bezdomovcem)???
Pááánaboha – kam na ty nápady chodíš??
;-D
Nezaměstnaný bezdomovec se neumí (nebo nechce) postarat ani sám o sebe – jak by se postaral o pozemek?
Doplňuji:
A – jen tak mimochodem – kdo by určil, kdo ze zájemců bude onen pozemek využívat? – nezdá se ti, že tvé ´řešení´ by vedlo k drobným ´bojům´ o půdu?
;-D
V tom případě by, zřejmě, zanedlouho většinu pozemků vlastnil ten nejbojovnější klan nezaměstnaných v republice – než by byl vytlačen ještě o něco bojovnějšími ´bratranci´ z východu…
😉

Další odpovědi
badisko

A co by tam nezamestnany delal ?… :D …ale reknu ti toto ..... je to prakticke alespon z jednoho duvodu… moznost volneho pohybu ..... jsem v zemi a na miste kde pozemky vlastni prevazne lide …takze kdyz nekam jdu nemohu si zkratit cestu nebot ..pozemek je soukromy …nikde neexistuji polni cesty …nikam se nedostanes a to ani do lesa … aniz by jsi nevkrocil na soukromy pozemek ..nenarazil na kravy kone nebo ovce …:D . treba na techto fotkach je patrne ze jsou vsechny pozemnky ohraniceny http://sdrv.ms/1aK­pFQu … a tudiz patri soukromym majitelum na ktery je vstup zakazan ..!! …mutno dodat ze na fotkach uvidis male parcely.. ale pravdou je ze tady.. lide vlastni obrovske posemky …takze kdyz uz nic tak jen kvuli svobode pohybu ..

zjentek

vzhledem k tomu, že typicky lidskou vlastnost „vlastnit“ má jen člověk, tak je fakticky podivné, že mnoho zdrojů ještě patří státu ..půjde to ruku v ruce s těmi, kdo tvoří státní správu :o