Pla

Kterých mezinárodních organizací je ČR členem?

Dobrý den, zajímalo by mne, zda existuje nějaký seznam nejdůležitějších mezinárodních organizací, jichž je Česká republika členem. Jistě vím, že jsme členy EU, NATO, OSN nebo Červeného kříže, ale je někde seznam kompletní? Našla jsem pouze seznamy organizací v určitých oborech (právo atd.), ale nikde nic komplexního, co by se hodilo také jako výukový materiál. Předem děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bednaricek

Dobrý den, jsme členy mnoha mezinárodních organizací. Viz http://www.mzv­.cz/jnp/cz/za­jimave_odkazy/me­zinarodni_orga­nizace.html
Na této stránce naleznete kompletní seznam organizací i s rokem, kdy se ČR k organizaci připojila.

Další odpovědi
Xuan Hai Mai

nevim