Janaur

Jaký vybrat dárek na den matek?

Chtěla bych tento rok darovat něco osobního (a jiného než fotokalendáře) mamince. U nás se to docela řeší, tak bych chtěla přijít s něčím neokoukaným. Klidně bych uvítala i nějaký nápad na ručně vyráběné dárky. Dáme dohromady nějaký seznam pěkných osobních dárků?

Odpovědi
www

Inspirací je i na netu spousta, například:

Zdroj: krasna.nova.cz/cla­nek/dalsiblogy/den-matek-se-blizi-jaky-darek-vybrat-pro-maminku.html

beer

Našel jsem ti toho víc:
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=dá­rek+na+den+ma­tek&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Petrurka

Ahoj, taky to u nás řešíme, tak píšu pár tipů (kromě teda samotného říct mám tě ráda 🙂 Jako dárek od srdce někdy potěší prostě ručně vyrobený dárek – vyšívání, jestli umíš uplíst svetr, který v zimě zahřeje nebo i fotka v rámečku. Posledně jsme to řešili kompromisem, kdy mamka dostala na hrnku obrázek, co jsem kreslila jako dítě 🙂 Tak jí to taky dojalo. Ten jsem sehnala tady www.malovanyh­rnecek.cz

maxicka

Já dám mamce přívěsek: https://www.sil­ver.ag/cz/pri­vesek-stribrny-cz-kriz-se-srdcem-1/

DomcaJe

Ja jsem mamce vyráběla různé rámečky, do kterých jsem pak dala naše společné fotky, pak jsem barvila květináče a ubrouskovou technikou polepila vše co šlo. Nakonec se po několika letech doma sešlo tolik výrobků, že už pak mamka další němela kam dát. Letos jsem zkusila dát mamce lepší parfém, objednávala jsem přes notino, nemají přemrštěné ceny, a byla z něho nadšená. Sama by si totiž takový parfém nikdy nekoupila.

kristýnary

Ahoj, jestli chceš mamce opravdu vyrazit dech, tak jí nech poslat domů nebo do práce květiny. Uvidíš, jak jí tím mile překvapíš 🙂 . Mě manžel poslal na Valentýna květiny od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika . Ani jsem dřív nevěděla, že existuje taková donáška květin. Až bude mít mamka narozeniny, tak je také využiju.

koreg

Já si nechal udělat fotoknihu http://www.prin­tmall.cz/fotok­nihy a myslím, že jsem mámu moc potěšil a překvapil 🙂