zjentek

jaký vliv na volby v Rusku mohl mít Navalnyj, že zemřel zrovna před nimi?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Dobrá otázka. Zeptala bych se ještě jednodušeji- jak ohrožoval Putina, když byl zavřený.

Další odpovědi
EKSOT123

Řekl bych, že jeho smrt před volbami je pro Putina spíš nežádoucí a škodlivá.
Ale blíže si to netroufám hodnotit. Nedělám si iluze, že v Rusku je vše OK. Je možné, že to byl hrdina, kterému šlo v prvé řadě o dobro Ruska a krutě za to byl trestán. Proto možná také našel odhodlání se do Ruska vracet. Dost se o tom diskutovalo.
Nebo to mohlo být o dost jinak. Kdoví?

led

Rovnaký, aký mal v tento štvrtok (22. februára 2024) let Putina v najnovšom strategickom bombardéri Tu-160M.
Smrť Navalného aj let Putina mali nielen istý vplyv na časť ruských voličov, ale aj na mnohých politikov vo svete.
Kto je to Navaľnyj, kto je to Putin? Pre bežného človeka z ľudu to boli len 2 epizódy z médií. Pre mnohých ľudí sú to iba 2 mená z vesmírnej Galaxie.