Avatar uživatele
Hufnágl

Jaký věk má postarší člověk?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone před 1505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Člověk je mladý,. středního věku a dospělý staršího věku. Když je postarší, je méně starší – po- vyjadřuje menší míru vlastnosti.

Věk je jen číslo, takže i senior může mít mladou duši. Junior někdy uvažuje, chová se jako starý člověk.

Postarší člověk je je spíš starý než mladý, ale nedá se omezit přesně věkem . Člověk je starý tak, jak má mladou duši.

Určuje počet vrásek stáří? V U každého je to. jinak. Horší než vrásky na tváří jsou vrásky na duši.

Opakuji, každý je starý tak, jak se cítí..

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Orientačně něco mezi hnědým a černým uhlím. Ale MLADŠÍ, než zjentek, bo pak ho přepadají „určité stereotypy“, které nestydatě střídá! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Dobře jsi to dal do sekce kultury. Není to exaktní termín, takže to není exaktně stanoveno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je poněkud straší, tudíž nemladý. Odpověď je komplementární k odpovědi na otázku „do jakého věku je člověk mladý?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Vyšší… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To je zajímavé, nedávno jsem tady psal dotaz na stupňování přídavných jmen.
starý, starší, nejstarší. Tady by to bylo postarý, postarší a nejpostarší. A když zadám postarý, ukáže mi Google – poštári.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jestli myslíš tu postarší paní, o které psali Novinky, co v otvíracích hodinach 65+ přehrabovala pečivo holou rukou, pak ve spotřebním zboží příbory a nakonec si nic nekoupila… tak odpověď je na snadě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, teď jsem se v kontextu s mou Emmilou MUSEL podívat na tuto roztomilou kravinku>> https://youtu­.be/yLxrFxIXAz­M?t=135 , bo abych si ověřil vlastnosti a chování Samary Weaving. A výsledek je překvapující! Tak buďto Samara kopíruje Emmu a snaží se jí dokonale podobat, anebo mají obě společnýho mentora. Pak je třetí, málo pravděpodobná možnost a to, že převtělení je možný ještě za života, čili předsmrtně. To bys ale musel mrknout na to movie, abys pochopil, o čem to je a jaký postřeh indiána to vlastně mám! https://youtu­.be/yLxrFxIXAz­M?t=199

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek