Pokročilý

Jaký věk má postarší člověk?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Člověk je mladý,. středního věku a dospělý staršího věku. Když je postarší, je méně starší - po- vyjadřuje menší míru vlastnosti.

Věk je jen číslo, takže i senior může mít mladou duši. Junior někdy uvažuje, chová se jako starý člověk.

Postarší člověk je je spíš starý než mladý, ale nedá se omezit přesně věkem . Člověk je starý tak, jak má mladou duši.

Určuje počet vrásek stáří? V U každého je to. jinak. Horší než vrásky na tváří jsou vrásky na duši.

Opakuji, každý je starý tak, jak se cítí..

Další odpovědi:

Zlatý

Orientačně něco mezi hnědým a černým uhlím. Ale MLADŠÍ, než zjentek, bo pak ho přepadají "určité stereotypy", které nestydatě střídá! ;) :D :D

Zlatý

Dobře jsi to dal do sekce kultury. Není to exaktní termín, takže to není exaktně stanoveno.

Bronzový

Je poněkud straší, tudíž nemladý. Odpověď je komplementární k odpovědi na otázku "do jakého věku je člověk mladý?"

Pokročilý

Vyšší... :-D

Stříbrný

To je zajímavé, nedávno jsem tady psal dotaz na stupňování přídavných jmen.
starý, starší, nejstarší. Tady by to bylo postarý, postarší a nejpostarší. A když zadám postarý, ukáže mi Google - poštári.

Stříbrný

Jestli myslíš tu postarší paní, o které psali Novinky, co v otvíracích hodinach 65+ přehrabovala pečivo holou rukou, pak ve spotřebním zboží příbory a nakonec si nic nekoupila... tak odpověď je na snadě.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Aliene, teď jsem se v kontextu s mou Emmilou MUSEL podívat na tuto roztomilou kravinku>> https://youtu.be/… , bo abych si ověřil vlastnosti a chování Samary Weaving. A výsledek je překvapující! Tak buďto Samara kopíruje Emmu a snaží se jí dokonale podobat, anebo mají obě společnýho mentora. Pak je třetí, málo pravděpodobná možnost a to, že převtělení je možný ještě za života, čili předsmrtně. To bys ale musel mrknout na to movie, abys pochopil, o čem to je a jaký postřeh indiána to vlastně mám! https://youtu.be/…

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 5129
Zlatý Drap 3214
Zlatý led 2287
Zlatý Kepler 2108
Zlatý marci1 1764
Zlatý ivzez 1397
Zlatý quentos 1279
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý mosoj 981
Zlatý zjentek 904

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.