Hufnágl

Jaký věk má postarší člověk?

Nejlepší odpověď
annas

Člověk je mladý,. středního věku a dospělý staršího věku. Když je postarší, je méně starší – po- vyjadřuje menší míru vlastnosti.

Věk je jen číslo, takže i senior může mít mladou duši. Junior někdy uvažuje, chová se jako starý člověk.

Postarší člověk je je spíš starý než mladý, ale nedá se omezit přesně věkem . Člověk je starý tak, jak má mladou duši.

Určuje počet vrásek stáří? V U každého je to. jinak. Horší než vrásky na tváří jsou vrásky na duši.

Opakuji, každý je starý tak, jak se cítí..

Další odpovědi
aliendrone

Orientačně něco mezi hnědým a černým uhlím. Ale MLADŠÍ, než zjentek, bo pak ho přepadají „určité stereotypy“, které nestydatě střídá! ;) :D :D

Edison

Dobře jsi to dal do sekce kultury. Není to exaktní termín, takže to není exaktně stanoveno.

Pepa25

Je poněkud straší, tudíž nemladý. Odpověď je komplementární k odpovědi na otázku „do jakého věku je člověk mladý?“

Schluker

Vyšší… 😁

Kelt

To je zajímavé, nedávno jsem tady psal dotaz na stupňování přídavných jmen.
starý, starší, nejstarší. Tady by to bylo postarý, postarší a nejpostarší. A když zadám postarý, ukáže mi Google – poštári.

autacek

Jestli myslíš tu postarší paní, o které psali Novinky, co v otvíracích hodinach 65+ přehrabovala pečivo holou rukou, pak ve spotřebním zboží příbory a nakonec si nic nekoupila… tak odpověď je na snadě.

zjentek

Aliene, teď jsem se v kontextu s mou Emmilou MUSEL podívat na tuto roztomilou kravinku>> https://youtu­.be/yLxrFxIXAz­M?t=135 , bo abych si ověřil vlastnosti a chování Samary Weaving. A výsledek je překvapující! Tak buďto Samara kopíruje Emmu a snaží se jí dokonale podobat, anebo mají obě společnýho mentora. Pak je třetí, málo pravděpodobná možnost a to, že převtělení je možný ještě za života, čili předsmrtně. To bys ale musel mrknout na to movie, abys pochopil, o čem to je a jaký postřeh indiána to vlastně mám! https://youtu­.be/yLxrFxIXAz­M?t=199