Žolíík

jaky tip tahaku je nejlepsi do skoly? potrebuju vizrat na test z dejaku…

Nejlepší odpověď
Emefej

ty potrebujes vizrat hlavne na cestynu.

Další odpovědi
annas

Nejlepším tahákem je hlava. Doma si vypracovat výpisky, procvičit a uložit v hlavě. Taháky, z nichž chcete opisovat , podvádíte sám sebe. Chcete mít pěknou známku pomocí taháku, ale nic neumět. Přece ani v životě nebudete moci opisovat, ale spoléhat sám na sebe.

Podívejte se do archivu na otázku

  1. Opisování jako česká úchylka? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opisovani-jako-ceska-uchylka a další např.
  2. Je opisování (a nejen ve škole) podvodné jednání?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-opisovani-a-nejen-ve-skole-podvodne-jednani

Učíte se předstírat výsledky, které neodráží vaše vlastní vědomosti.
Opisování je negativní pro budoucnost, Zvyknete si řešit složitější situace tak, abyste něco získal bez nejmenšího úsilí.
Podvádění je návykové, které není morální.
Nestačí se řídit tím, že ve škole se podvádí už od jejího vzniku, ale nebylo to tak snadné, jenže podvody s opisováním stále narůstají. , Ale existují i školy, kde není třeba podvádět. Např. Montessori. ,.

Podle vaší stylizace považuji za lepší učit se doma a procvičovat mateřský jazyk z vlastních poznámek než opisovat z taháku ve škole a podvádět učitele, ale především sebe. Z dějepisu časem zapomenete např. přesná data, ale je třeba znát historii, ale i data slouží í k procvičování paměti.

Lotr2008

troll

Drap

Nejlépe žádný a naučit se to.U tebe to ale neni potřeba ve 4 třídě dějepis neni.

da ny

Vlastní hlava, plná znalostí ;D
Lež má krátké nohy a podvod bývá spravedlivě potrestán Přelstíš učitelku, ale hrozí nebezpečí. zůstaneš tupá. Pravda je, že i přípravou taháku v písemné podobě (třeba nepoužitého), se člověk učí…..

__Wolfinka

Nač by sis psala tahák? Vždyť se to můžeš naučit. :D
A pokud vím, dějepis je až od šesté třídy (samozřejmě to tak nemusí být na každé škole), takže jestli opravdu chodíš minimálně do šesté třídy, měla by ses učit dějepis, ale i český jazyk.