Cytoni

Jaký přepravce doručí objednané zboží z Amazonu?

Odpovědi
Mravenec

Nech se překvapit, Amazon užívá mnoho smluvních kurýrů – zpravidla však UPS, ale může být i InTime, DPD, PPL,…

Kurýrní firma tě bude kontaktovat.

marci1

Níže je uveden seznam dopravců, které Amazon pro doručování nejčastěji používá:
UPS
USPS
Amazon Logistics
FedEx
DHL a DHL Express
Amazon však také využívá několik dalších přepravců včetně ABF Freight System Inc, CEVA Logistics, Australia Post, Deprisa, DB Schenker, ECMS EXPRESS, i-parcel, Fidelitone, Innovel Solutions, Izraelská pošta (ILP), Landmark Global, Lonestar Overnight, NSD, Parcel Pool, SF Express, WnDirect, XPO Logistics, TForce Final Mile, OnTrac, Pilot, Menlo Worldwide/UPS Supply Chain Solutions a LaserShip. 🙂
https://www.ship24­.com/cs/obcho­dy/amazon-sledovani