Avatar uživatele
PEES

Jak dlouho se čeká na balík z Číny?

jak dlouho obvykle čekáte .Někteří lidi říkají 1 měsíc někteří zase 1 týden jak dlouho jste čekali vy?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 2803 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Záleží jak má číňan zrovna naplněný kontejner když objednáváte. Já většinou čekám měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pucipuci

Je to různé, podle dopravy. Některé zboží v podstatě ani nejde objednat free, protože píšou, že lodí to nejde.......a pak se platí majlant. U každého objednaného zboží napíšou předpokládané datum doručení a to bývá ty 3 týdna až měsíc. Pokud nedojde, musí se jim napsat, že nedorazilo v termínu a oni vrátí peníze. Ale už se stalo, že vrátili peníze a zboží pak dorazilo později. (Pro nás Čechy výhodné, ne?) Ale většinou tedy nepřijde vůbec. A o peníze zpět, je si třeba říci, sami je na účet nepošlou.

Upravil/a: pucipuci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luxx

zatím mi z aliexpressu přišly 3 věci a u všech to trvalo cca 3 týdny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honza5486656

A pokud si značnou částku připlatíte, máte ho do 3 dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Záleží na tom, jak si jej necháte poslat. Většina prodejců nabízí různé způsoby přepravy. Od ekonomického, které je často zdarma, jde obvykle 3–6 týdnů a někdy taky nedojde vůbec, po expresní balíkové služby, kde to stojí desítky až stovky dolarů, jde to letecky a doprava je v řádů dnů.
Já si objednávám jen drobnosti ekonomickou přepravou a zpravidla to do měsíce dojde. Ztratila se mi jedna zásilka asi ze šedesáti.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BeachBoy

Já většinou čekám 14 dní!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek