PEES

Jak dlouho se čeká na balík z Číny?

jak dlouho obvykle čekáte .Někteří lidi říkají 1 měsíc někteří zase 1 týden jak dlouho jste čekali vy?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Záleží jak má číňan zrovna naplněný kontejner když objednáváte. Já většinou čekám měsíc.

Další odpovědi
pucipuci

Je to různé, podle dopravy. Některé zboží v podstatě ani nejde objednat free, protože píšou, že lodí to nejde.......a pak se platí majlant. U každého objednaného zboží napíšou předpokládané datum doručení a to bývá ty 3 týdna až měsíc. Pokud nedojde, musí se jim napsat, že nedorazilo v termínu a oni vrátí peníze. Ale už se stalo, že vrátili peníze a zboží pak dorazilo později. (Pro nás Čechy výhodné, ne?) Ale většinou tedy nepřijde vůbec. A o peníze zpět, je si třeba říci, sami je na účet nepošlou.

Luxx

zatím mi z aliexpressu přišly 3 věci a u všech to trvalo cca 3 týdny

Honza5486656

A pokud si značnou částku připlatíte, máte ho do 3 dnů.

dubraro

Záleží na tom, jak si jej necháte poslat. Většina prodejců nabízí různé způsoby přepravy. Od ekonomického, které je často zdarma, jde obvykle 3–6 týdnů a někdy taky nedojde vůbec, po expresní balíkové služby, kde to stojí desítky až stovky dolarů, jde to letecky a doprava je v řádů dnů.
Já si objednávám jen drobnosti ekonomickou přepravou a zpravidla to do měsíce dojde. Ztratila se mi jedna zásilka asi ze šedesáti.

BeachBoy

Já většinou čekám 14 dní!