Jaký předmět/materiál libovolné váhy bez pomoci/pohonu se potopí až na dno Mariánského příkopu, bez zničení tlakem?

Nebo jej tlak nezničí, nevyplaví na povrch, či do určité hloubky kde by nekonečně levitoval v nějakém prostoru podle proudu vody? Hloubka je 10 994 m.

Mariánský příkop je asi 2550 km dlouhé a průměrně 69 km široké podmořské údolí tektonického původu, které se nachází východně od Mariánských ostrovů, poblíž ostrova Guam. Jeho součástí je i vůči hladině moře nejhlubší místo zemského povrchu, hloubka podle posledního měření činí 10 994 m (dříve uváděno 10 911 m až 11 034 m) pod hladinou severního Tichého oceánu. Jedná se o nejhlubší známý podmořský příkop. Nejblíže ke středu Země je ale Polární hlubokomořská planina v Severním ledovém oceánu.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mari%C3%A1ns­k%C3%BD_p%C5%99%C3%AD­kop

Odpovědi
Drap

Třeba krumpáč, betonový schod, nebo dlažební kostka.

Kepler

Dna Mariánského příkopu dosáhl batyskaf, jehož tlaková část byla ocelová koule o průměru 2 m a tloušťce asi 10 cm, obdobně tak i průhledové okénko. Pokud by materiálem byl titan, tloušťka by mohla být o dost menší. Pokud by materiál byl z prakticky nestlačitelný – homogenní, tak tlak 1000 atmosfér vydrží prakticky jakýkoliv materiál.