zjentek

Jaký poločas rozpadu má ustřižený nehet?

Poločas rozkladu, děkuji. (;

Nejlepší odpověď
dust8

A je to nalakovaný nehet, nebo ne? Tam by mohl být teoreticky rozdíl.

Další odpovědi
Edison

Je snad radioaktivní? Dále, od hradu dále!! Odstup, Satane!!

Kelt

Já si nehty stříhám co týden, a zhruba po třech až čtyřech dnech se objevují defekty. Záděry, nehet se láme a pod. Poločas rozpadu se myslí, za jak dlouho se rozpadne polovina dávky, materiálu. Vím, co je to z technického hlediska a taky chápu, co tím někteří myslí.

zjentek

@Edison: No, dobrá, dostal's palec… přestože dnes jsi NOTNĚ podrážděný.

(Omlouvá se, s ohledem ke koronaviru.)

Edison

Nejsem… Jsem naprosto v pochodchodě… 😁 Spíš jsi to nepochopil. Ale což, SARS-CoV-2 tě omlouvá… 😁

zjentek

Ježiši… ne, nepochopil (;(;(; .. tak máš pravdu, to je hrůza, vzdávám se (;(;D;