Janča169

jaký pejsánek?

Hledám pejska který je nenáročný na pohyb tzv.nemusím s nim často BĚHAT (procházky by byly klidně dlouhé ale běhání ne) že by se spokojil i s bytečkem děkuji Janča
Doplňuji:
a prosila bych pár návrhů

Nejlepší odpověď
Drap

třeba buldoček. Ale venčit se stejně pravidelně musí.

Veruškaa

Třeba já si teď budu pořizovat plemeno Kavalír king charles španěl 🙂 je to opravdu mírumilovné plemeno oddané svému páníčkovi 🙂 A běhat s ním nemusíte stačí procházky 🙂