magicm18

Prosim,poradite ,mi?

Soused,byl leta nezamestnany ,no a poridil si stene.Nyni zacal pracovat v nejakem obchodnim retezci.Tak ten problem!Jde do pracovniho procesu a pejsek VYJE A VYJE.Prosim ,existuje nejaky zpusob,aby pejsek byl v pohode? Rikal jsem to sousedovi a on mi rekl,ze nevi co ma delat.Prijdu z nocni a pejsanek vyje.Rozumite mi ,na co se ptam?Existuje nejaka rada?Dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak za tím osamoceným psejkem přijďte a mluvte na něj přes dveře. Chvíli. On pak bude vědět že tam někdo je. /Proto bych si psa nepořizoval, aby na mě musel čekat…

Další odpovědi
anonym

pejsek si musí zvyknout,tak budte nějaký čas trpělivý

Miroslavst

Naprosto rozumím.
http://www.ci­nemaview.sk/pho­to_gallery/Ves­nickoMaStredis­kova/poster.jpg

hanulka11

Nebo si v lékárně koupit špunty do uší. Ty fakt pomáhají