Avatar uživatele
Petr__

Jaký nejhorší zločin se ve světě udál?

Za mě bych řekl-genocida původního obyvatelstva Ameriky

Zajímavá 0 před 2824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Začalo to rokem 1989!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To jsou jen důsledky. Začalo to v dobách biblických, kdy člověk začal MYSLET.
Bohužel převážně jen na sebe a své koryto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dex

Shození atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki !Ale myslím že toho je hodně více …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Vyber si – zásahy do přírody, války. Podle mne je to snaha člověka získat moc nad jiným člověkem , ekonomicky, fyzicky , materiálně a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zotročování černochů v Africe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soles

Veškeré náboženství – rozdíly ve víře způsobují války již tisíce let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Barbakan a další jediný postižený na tomto webu: díky roku 1989 máte tu svobodu vlastnit PC a přístup na internet, což předtím nebylo možné. A teď si tady dovolujete rozprašovat ty svoje slinty. Ubožáci! Chybu hledejte v sobě a ne v tomto režimu.

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Před r.1989 ani žádný internet NEBYL, byly jen počítače a ty jsme nepotřebovali.
A ty naše slinty jsou potřeba, protože mladí jsou oblbováni slintama modrých ptáků jak tady bylo dříve špatně.
Proč stále vytahují padesátá léta, když v osmdesátých letech byl už úplně jiný režim.To jak jsem kritizoval komunisty na schůzích, tak v padesátých letech bych za to dávno seděl.
A proč vytahují průměrné platy dříve a nyní.Já porovnávám plat dělníka dříve a nyní, co jsem si koupil jako dělník za svůj plat.Tenkrát jsem neměl průměr a nyní ho nemám tuplem.
A pokud to nevíš, dvě třetiny lidí ho v dnešní republice nemají,tak proč to stále vytahují.

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jen tak pro zajímavost: v r. 1989 internet už dávno byl, jenom nebyly ještě rozšířeny PC pro svou cenovou nedostupnost. A ty 2/3 lidí bez internetu, to bylo v r. 2008. Dnes to už možná bude dvojnásobek (jen odhad, nepodařilo se mi to najít)

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale víš, že mně internet nezajímá.Mně zajímá co jsem si mohl dovolit říkat v práci jako pracovní připomínky a NIKDO MNĖ ZA TO NEVYHAZOVAL, mně zajímá co jsem si jako dělník ze svého platu koupil atd. Mně zajímá kolikmroků mně vydržel bojler, sporák, televize, lednička, pračka.To všechno byly 25 ti leté položky, dneska to stěží vydrží 10 let, čili za svůj život se je musím koupit vícekrát a TO UŽ LACINĚJŠÍ NENÍ.
Mým rodičům domácí vodárna na120litrů drží už 55 let.Nyní už začíná zlobit,tak se na netu poohlížím po jiné.Dneska už nejsounna 120 litrů, jen na 60 čili bude vícekrát zapínat ana elektrice se neušetří.
Nejvíce mně dojmula recenze od jednoho zákazníka, který ji vychvaloval, že mu při denním provozu VYDRŽELA 8 LET.
Cha chá, nám při denním provozu kdy se v létě zalévá denně zahrada drží 55 let.Která vodárna z dnešního kapitalistického to vydrží?
A tak je to se všema kapitalistickýma výrobkama.
Musí se vyrobit více zboží, což znamená více energie, více vody, více nerostného bohatství, více odpadu …čili kapitalismus ničí přírodu více než komunisti!!!

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

On šel internet na Atari, Comodore, |Didaktik a další počítače?

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Oprava: 1/3 lidí bez internetu.

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak tohle můžeš porovnávat?
Myslíš, že když bratranci Veverkové vynalezli ruchadlo, ti od nás na západ už orali pluhy?

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro barbakan
Sebral jsi mi ti z pera ( teda z klavesnice), ale bál jsem se to napsat aby dudu nebo quentos mně neudali ( tedy neupozornili) adminovi, že je to odpověď odporující kodexu.

před 2824 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Na politickou propagandu a další zneužití tohoto webu tě nemusí udat nejen quentos, ale taky já. Takže pozor, soudruzi! Není třeba dělat spory a otravovat ovzduší zde. Toto je zatím slušný web a doufám, že tak zůstane. Zatím jsme si navzájem hodnotili svoje otázky a odpovědi a mělo by to tak zůstat. Jinak si zaděláváte na ban!

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Máme se snad odstěhovat na Kubu nebo do KLDR?

před 2823 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek