Avatar uživatele
zjentek

Jaký názor máte na web https://www.od­povedi.cz?

Oznámkujte jako ve škole

Původní otázka před vaší úpravou zněla:
„Jaký názor máte na web“

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

3

Jsem PRAVĚK, takže pro mne stále platí, že důležitější než grafické opičárny je obsah a funkčnost. Obsah je věcí osobního gusta (můžu prudit zjentka, Keplera, Její Excelenci a tak vůbec), funkčnost je poněkud tristní na to, že jde o jednoduchý webík. Bylo by potřeba:

  1. vyčlenit více systémových prostředků serveru/upgradovat server (i když je mi jasné, že za většinu srajdy může nejspíš „třetí strana“, resp. čekání na ni)
  2. doladit vzhled po PRAKTICKÉ stránce – fakticky už nejsem Sokolí oko, třeba teď mám BIG problém, protože hned z první pořádně NEVIDÍM, jestli jsem napsal TEČKU nebo ČÁRKU mezi slovy – DOST VELKÝ OPRUZ! Co takhe trošku zvětšit font?
  3. Když už změny, tak proč ne nějakého „zásadnějšího“ typu (přidat smajlíky či možnost vkládání animovaných avatarů, prostě nějakou blbost, která nepřidělá moc práce a ve výsledku se BUDE JEVIT jako „změna“. ;) :D :D

Ovšem díky možnosti vystrašit Keplera drbem, že modré pilule budou staženy z trhu a zjentka faktem, že mám tutové důkazy o jeho bi, tri…POLYGAMII se kloním při rozhodování mezi 3 a 4 k té trojce. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MichaelOffic

3

„Dobrý“ – protože je to užitečný web pro lidi kteří potřebují pomoct a ostatní moudří když znají odpověď, pomohou…na druhou stranu jsem nedal 1 ani 2 protože jsou tady občas pitomé otázky které více než jasně jsou rečené pro sbírání bodů a nemají žádnou hodnotu. Zaroveň se mi tady nelíbí admini a moderátoři kteří mažoz odpovědi a otázky bez vážných důvodu a práskače, kteří je nahlašují. Takže bych dal za 1 kdyby se tady lidi chovali dospěle a neškodili si, včetně adminu. A je jedno jestli tady padne otázka i 100×. Přijměte to a hotovo.

Upravil/a: MichaelOffic

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Odpad!!!

A který web myslíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

1

Je tu legrace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cuciet92

2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
J.Pecold

2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

3

Standardní česká poradna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MichaelOffic

*Mažou (oprava příspěvku) :)

před 1331 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Drape, tadyten! (;(;(;

před 1331 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Odpovídal jsem na původní dotaz a z toho to tedy jasné nebylo. Podle toho jak jsi se chlubil, že ukážeš jak má taková otázka vypadat ti to tedy moc nevyšlo.

před 1331 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale nakonec vyšla, i když ji „zákeřný“ web NECHTĚL PUSTIT do světa! No, chytrý si poradí… (;

před 1330 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek