Válek Petr

Jaký názor máte na vozidlo Dacia Lodgy?

Pořídili by jste si toto nové auto za cenu 224 900 s DPH do rodiny? Děkuji za názory.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tforro

Nevím

Známý si to koupil jako pracovní auto a je s tím nesmírně spokojený. Já bych si to nepořídil, já preferuji jinou značku u které pravděpodobně zůstanu.

Další odpovědi
Kryšpín

Ano

Má to velkou výhodu, tyhle fára se nekradou, možná by to šmajz nějaký zoufalec

Kepler

Ano

Za málo peněz hodně muziky.

brillant

Ano

gecco

Ano

Pokud bych se – za daný peníz, rozhodoval mezi novým a ojetým (´modnějším´), určitě bych volil nové…
Jo – jak píše Kepler – za málo peněz hodně ´služeb´…
Není efektní a kočku na ně těžko ulovíš…
Na druhou stranu – poslouží ve většině případů stejně, jako auta násobně drahá.
😉

isteron2

Ano

ano, čo mu chýba ? drahá cena ?

Arne1

Ano

Lamalam

Nevím

Nevím, neznám to. Ale táta má Dustera a nemůže si ho vynachválit.