KOPRETINNKA

Ahoj, jaký máte názor na auta značky Peugeot? Nebo máte ho někdo?

Odpovědi
anonym

Mám 306 – tku,r.v.1996 a jsem spokojený.Jen rejd je malý.
Ale začíná se mi líbit Dacia Duster

Alesh

Francouzský design +, francouzská kvalita –

citace z odkazu:
… jež tak až za sebou nechaly třeba VW Polo (86. místo), Mercedesy řad E a S (88., resp. 110. místo) nebo takřka kompletní paletu Peugeotů.

Zdroj: http://www.au­torevue.cz/nej­spolehlivejsi-auta-dle-tuv-report-2011

Ella

jo jo, máme peugeot, starý typ r.v. 92… nejsou s ním velké problémy, peugeoty jsou spolehlivá auta
Akorát náhradní díly jsou dost drahé

Mucillinka

Máme Peugeot 405 a je v ní motor ze 406, jede jako z praku je to 2.0 S autem nebyly nikdy žádný problémy, mám najeto asi 80000 km,poctivích a ikdyž se dá těd prodat za 20–30000Kč, tak bych ho neprodala,je to garážovaný a až na to že je to rok 1995,tak je naprostov pohode..Tuto značku doporučuju..