FlAsh_7

Jaký může být cca nástupní plat po vystudování tohoto oboru na VŠ?

https://www.am­bis.cz/kyberne­ticka-bezpecnost-4

Odpovědi
hapiky

Pokud jste atraktivní, tak okouzlující, aneb ani VŠ není zárukou vysokého platu.

elkon

Záleží na zaměstnavateli a na pracovním výkonu. Jako všude.

Drap

U každého zaměstnavatele jinak. Lze jen odhadovat nástup :cca 20 – 200 000 kč.

da ny

Nástupní plat/mzda nebývá ohromující suma.
Záleží na zaměstnavateli, pracovní pozici, dovednostech (absolvent ještě
nemusí být plnohodnotná pracovní síla).
Je třeba si uvědomit , že mzda/plat mlže být několika složkový.. Po zkušební době mzda roste, dále pak po výši odpracovaných let apod.
Nástupní plat/mzdu odhaduji, na 18 – 25 tisíc.

dubraro

Odborníci na kybernetickou bezpečnost jsou nedostatkoví a vysoce žádaní. Odhaduji nástup nejméně 30.000.

Dochy

Jestli se na té škole opravdu něco naučí, tak bych čekal 40–50 litrů nástup a 70–100 senior.

OK, koukám, že je to „jen“ 3 letý bakalář, tak nástup 30–40.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.