Avatar uživatele
Danina65

Jaký máte názor na zoo?

Je pro vás příjemná návštěva ZOO, nebo je to mučení zvířat?Má to význam pro malé děti, že vidí slona zblízka, nebo litujete tygra, který neuroticky popochází podél výběhu?

ad Billant, já vím, duplicitní, ale opět ta otavřená otázka, co když teď odpoví jiní lidé a jinak?tato otázka je diskutabilní, pokud zní jestli je sůl slaná, pak to chápu

Co se týká vymírání, není to třeba přirození evoluční průběh?

Dlouho jsem měla postoj odmítavý, pak se narodila robátka, a já juchala směr ZOO, dnes už tam chodíme s manželem i sami

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
UltraFan

Pozitivní.
Však zvířata se tam špatně nemají, zaměstnanci se jim snaží zajistit co nejpřirozenější prostředí.
Je pravda, že volnost bohužel nedostanou …
Na druhou stranu jsou v ZOO alespoň chráněny a dají se tak občas zachránit téměř vyhynulý zvířátka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-zoo-jsou-spatne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Kladný. Zachrání mnoho druhů od vyhynutí. Pro děti a nejen je je to poučné a přínosné. Tygr chodící neuroticky podél klece by ve volné přírodě zřejmě dlouho nepřežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Do ZOO chodím ráda a za mučení jí nepovažuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

evolučný priebeh sme my ako vedúci druh narušili pred min. 10 tis. rokmi

slušné zoo mi nevadia…kto bol v Schoenbrunne, vie

akcie typu zabijeme pred deťmi žirafiatko a dáme ho levom…alebo v usa kauza Tilikum, to mi vadí a hrozne

ono, úroveň zoo dosť závisí od celkovej úrovne krajiny, kde je.....a samozrejme, to či je štátna či súkromná, či veľká či malá (vo veľkej sa ťažšie udržiava poriadok, súkromníci majú skôr na úplatky pre inšpekcie)

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shef

věř tomu nebo ne,ale pro některé zvířata je tohle zachrana,je tam o ně staráno,dostávají krmení a pro některé je to skutečná záchrana,protože zoo je chrání před totalním vyhlazením,třeba nedávno ukazovali,druh sokola jenž na celým světě existují už jen 6 párů,takže zoo už je jejich jediná záchrana :)
Jistě jako všechno má své pro i proti :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zoologické zahrady jsou důležité, protože zachrání mnoho druhů od vyhynutí, poskytují lidem zábavu, práci a vzdělání.

Jediná nevýhoda zoo je snad jenom ta, že zvířata v ní nejsou svobodná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

ZOO máme rádi, s rodinou tam chodíme docela často. Bydlíme kousek od Plzně a jejich zoo je skvělá. Pro děti super. A pak taky doporučuju návštěvu zoo spojit s návštevou dinoparku :)

Nový příspěvek