terezie.k

Jaký máte názor na tento typ kočky?

Líbí se vám tento typ kočky? Proč ano, proč ne? Zdůvodněte. Zajímá mě váš názor, mně se ostatně tento typ kočky líbí, nevím proč.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ko%C4%8­Dka+bez+srsti&new­window=1&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=T-wtU6yWEIfVsgb3pI­Ao&ved=0CAkQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=933#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=o­Iha_5QFWP83jM­%253A%3Bz6T8oK­fpghwX8M%3Bhttp%253A%252­F%252Fwww.giom­.cz%252Fimages%252Fga­lerie%252F77%252­F1.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fwww­.giom.cz%252Fga­lerie.php%253Fcel­kem%253D78%2526od%253D11­%3B700%3B467

Nejlepší odpověď
briketka10

moje sestra si tuto kočičku
měla pejska ten jí zemřel a
do týhle číči se zamilovala :)

já mám chlupatýho kocourka :
http://screen­shot.cz/L8USQ/
Doplňuji:
vypadla mi větička – chce pořídit :))

Další odpovědi
zzzzz

Mi se nelíbí:-((( Má ji jedna známá, mají to strašně překrmené, kdyby to nemělo ty uši, tak bych si myslela, že je to sele.

Líbí se mi takové jako byla Briketka od Briketky:-)))

Bad Wolf

Mně se líbí každý typ koček a to ty holé i ty velmi chlupaté. Méně se mi líbí, že se šlechtěním může plemeno i zničit a nejenom koček.

marci1

Proti gustu žádný dišputát, ale více se mi líbí chlupaté kočky. 🙂

NikkiHeat

Mě se moc líbí, přímo mě fascinuje, vypadá sice jak ďábel ale bude to určitě mazel )))

anonym

Je mi odporná.
Nemám pro to logické vysvětlení. Hadů, pavouků a jiné havěti se neštítím, potkani a myši mě na chvilku vylekají nečekaným pohybem a nakonec je vezmu do ruky, ale holých zvířat se prostě štítím.
Je mi jedno, jestli se jedná o holého psa nebo kočku, prostě dotyk s nimi se mi hnusí a musím se přemlouvat ke kontaktu s nimi a přistoupím k němu víceméně z lítosti nebo soucitu k tomu plešatému zvířeti. Ale dotyk s nimi je mi prostě nepříjemný.
Pravdou je, že se jedná o úchylku, která byla geneticky podchycena. Jedná se o zvířata nesoucí nejenom znak lysosti, ale i chudozubosti a jiných degenerativních znaků. Dnešní doba nechá přežít i takové jedince, naopak milovníci kuriozit za každou cenu i na úkor zdraví zvířete mají o taková „plemena“ zájem.
Mýtus, že se jedná o plemena vhodná pro alergiky je dávno popřen, protože drtivá většina alergiků je vnímavá na sliny nebo lupy
z pokožky zvířete a ne na srst .

briketka10

NikkiHeat
proto si ji ségra vybrala,
že je to mazel naučí se
na vodítko i aportovat a
je jako pejsek, ale jsem
zvědavá co na ni řekne
ten můj raubíř ??

briketka10

zzzzz
no jo, ale Briketku už nemám
a mě se ti naháčci taky líběj,
ale je fakt, že o něco víc hezčí
je plemeno Devon Rex to má
trochu srst vypadá, jako beránčí
jenže ségra si to nedá vymluvit
je neodbytná a už ví, jak ji bude
říkat a prej ty kočičky mají kůži
hladkou, jako broskev :)

zzzzz

já na vlastní oči viděla pouze tu překrmenou a to bylo tak škaredé, že sem na ni ani nesahala. Na normální kočce není vidět, když má trochu nadváhu, ale na tomto je snad vidět každý gram. 🙂

Já mám prostě ráda kočičky chlupaté:-)

briketka10

já taky nejvíc, ale mýho Ufíka a
pak ty tuláky co občas nakrmím
u zastávky, kde jsou zahrádky oni
patřily jednomu starému pánovi,
ale asi zemřel dlouho jsem ho
neviděla a číči se tam množí celý
roky no a lidi jim tam nechávaj v
miskách granulky a já taky, když
jedu na nákup tak jim jdu nasypat,
ale do příkopu, aby je nezajela auta :))