Lotr2008

Jaký máte názor na dílo Teorie času?

Teorie času od Tomáše Košumberského je podle mně velice zajímave pojetí fyziky. Knihu jsem si zakoupil a přecetl a musím říct, že to dává smysl. Já teorii relatyvity respektuju, ale to toto je mnohem pravděpodobnější než nějakýá dilatacwe času. A hlavně Tomáš je ing. takže tomu určitě rozumí. Neudělali fyzici přeci jenom někde chybuz? Co myslíte vy??

proč jste mi smazaly otázku ohledně teorie relativity? Vzdyt se ptam na neco jineho!

Nejlepší odpověď
anonym

na adresu pana Tomáše Košumberského, jen tolik. Je opravdu smutné když se do pozice popularizátora vědy postaví typický fantasta, která cítí jen potřebu dělat kolem sebe vlna a prodat pár knih. Fantasta který nic z toho co říká nepodkládá ani důkazy ani pozorováními a vlastně nedělá nic jiného než, že každou svou myšlenku (o kterých hovoří vždy jako o nepopiratelných faktech) opírá jen o nějaké vetché přirovnání, které klopýtá na obě chromé nohy. Tohle je naprostý brak.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… „A hlavně Tomáš je ing. takže tomu určitě rozumí …“ tak jestli todle stačí na ohodnocení kvality, tak to je skvělý >>> znám hodně Ing co si nedokážou spočítat ani nákup …

Drap

Proč bych měl mít názor na něco, co jsem nečetl. Osobně myslím, že fyzici chybu neudělali. To že je někdo ing, neznamená že je nějak zvláště chytrý.