Drap

Proč ne? dnes se dělají různé protestní akce proti všemu, pochody od duhového až proti očkování, proč tedy ne motorkáři? Ti jsou jen slabým odvarem různých part křiklounů. Klidně ať si jezdí třeba každý týden. Komu to může vadit?

Kepler

Nic proti tomu nemám, pokud tím výrazně nezablokují dopravu. Loni mi pod okny projela několik km dlouhá uzavřená kolona motorkářů, vpředu načančaný tahač se světly a sirénami, na konci taky. Bylo to velkolepé, ani nevím o jakou akci se jednalo. Lidi na chodníku je zdravili.

tvaruzekcz

Nevím proč má dnes někdo stále potřebu exhibovat a vnucovat něco ostatním. To jsou pořád nějaké pochody a průjezdy motorkářů, majitelů sportovních aut, jinak sexuálně orientovaných lidí nebo lidí s jiným politickým názorem. Asi z evolučního hlediska nebude náhoda, že jsou v menšině…

zjentek

Jedním slovem? Rozmařilost.

Vlastním slovem? Pošuci.

Smack

Nejsem z Prahy tak mi to nevadí :D

Rocker

Nemám s tím problém,jednou za čas se to dá přežít.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Drape, cože??? Nezbláznil ses? Víš, jak může řvát a smrdět taková MOTORKA? Zvláště v ČRdeli, kde ti kontrolou zplodin projde i dýzlák bez katíku a MŮŽE DO OSTRÝHO PROVOZU? Copak je ti 15, že preferuješ smrad a hluk?

Ametyst

Tedy jiný názor, než mám já. 🙂