Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Proč ne? dnes se dělají různé protestní akce proti všemu, pochody od duhového až proti očkování, proč tedy ne motorkáři? Ti jsou jen slabým odvarem různých part křiklounů. Klidně ať si jezdí třeba každý týden. Komu to může vadit?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nic proti tomu nemám, pokud tím výrazně nezablokují dopravu. Loni mi pod okny projela několik km dlouhá uzavřená kolona motorkářů, vpředu načančaný tahač se světly a sirénami, na konci taky. Bylo to velkolepé, ani nevím o jakou akci se jednalo. Lidi na chodníku je zdravili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tvaruzekcz

Nevím proč má dnes někdo stále potřebu exhibovat a vnucovat něco ostatním. To jsou pořád nějaké pochody a průjezdy motorkářů, majitelů sportovních aut, jinak sexuálně orientovaných lidí nebo lidí s jiným politickým názorem. Asi z evolučního hlediska nebude náhoda, že jsou v menšině…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jedním slovem? Rozmařilost.

Vlastním slovem? Pošuci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Nejsem z Prahy tak mi to nevadí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nemám s tím problém,jednou za čas se to dá přežít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Drape, cože??? Nezbláznil ses? Víš, jak může řvát a smrdět taková MOTORKA? Zvláště v ČRdeli, kde ti kontrolou zplodin projde i dýzlák bez katíku a MŮŽE DO OSTRÝHO PROVOZU? Copak je ti 15, že preferuješ smrad a hluk?

před 1027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Tedy jiný názor, než mám já. 🙂

před 1027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek