Rokio

Jaký máte názor na Nevilla Longbottoma ze série románů Harry Potter od Rowlingové?

Podle mě to na začátku nebyl moc dobrý kouzelník, ale postupem času se z něj stal dobrým čarodějem a stával se také odvážnějším. Rovněž má dobrý charakter a svým kamarádům je po ruce. Nebyl to ale tak dobrý kouzelník jako například Ron, nebo Hermiona.

zdroj obrázku: pixabay.com – https://pixaba­y.com/cs/hrad-obloha-architektura-krajina-1176423/

Odpovědi
Palpatine

Nevím kde jsi vzal, že Ron byl dobrý kouzeník. Podle mně by se Ronovi a Nevillovi schopnosti mohli rovnat. Nevil sice nebyl dobrý kouzelník ale za to mu šlo jako jednomu z mála bylinkářství s čímž v 4. díle výrazně pomohl Harrymu. Podle mě to špatná postava není ani přestože nepatří zrovna k nejchytřejším.