Avatar uživatele
anonym

Jaký máte názor na lidi, kteří mají „odpadkovou sběratelskou vášeň“?

Zajímalo by mě,jaký máte názor na lidi co rádi sbírají odpadky a dělají v bytě nebo v rodinném domě tzv. Seperační dvůr za účelem sběratelské záliby? Funguje tento sběratelský styl jen v ČR nebo i ve světě? Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, marci1 před 2442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Petula00

člověk který něco takového neuvidí na vlastní oči,těžko uvěří.Něco takového se stalo před mnoha lety i v mém vzdáleném příbuzenstvu.Po úmrtí paní žijící sama v rodiném domku,jsme odvezli dvě nákladní auta všeho možného.Ve všech místnostech byly jen úzké průchody.Vše bylo naskládáno do výš 1 a půl metru.Nechtěl jsem tomu věřit.přitom ta majitelka byla navenek v pohodě a dokonce chodila do práce.
tohle se děje všude ve světě.Asi před 5ti lety dávali v TV několik případů z USA.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Obdobní sběratelé jsou snad po celém světě. Neni to žádná naše specialita. Je to duševní porucha.Každý jsme sice nějaký, ale co je moc, toho je příliš.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Je to bohužel velmi smutné. Jedná se o duševní poruchu. Lidé věci schraňují a nedokáží si představit, že by mohli žít bez nich. Mají dojem, že je všechny potřebují a nechtějí se jich vzdát. Mají prostě dojem, že bez nich nemohou žít. Týká se to nejen Čechů, ale i ostatních národností. Léčba je dosti náročná a zdlouhavá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Odpadky jsou sice přehnané, ale taky mám potřebu hromadit třeba losy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Zalezi na tom, co sbira. Ale takova sberatelska vasen taky neni k zahozeni. Pak svetu vystavite sve poklady a mate o zivobyti postarano. K tomu uvarite kaficko, pripravite neco na zub a je to. Ale na smeti se nikdo divat nebude.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek