Kryšpín

Jaký má účel vyvolat nedůvěru vládě, když je předem jasné, že není dostatečná podpora?

Několik opozičních poslanců předem prohlásilo, že není dostatečná podpora aby vláda padla. Mezi občany převažuje názor, sedmnáctihodinové divadlo na účet daňových poplatníků promrhání času.

Nejlepší odpověď
hapiky

Má to přinejmenším psychologický účel. Vyvolat nedůvěru vládě je silná zbraň i když nesplní účel.

Další odpovědi
dudu

O co jde, když dva kostlivci souloží na plechové střeše? O nic, ale ten rachot u toho! Fakt, že celý tento tyjátr přišel daňové poplatníky téměř na deset milionů nebyl pro účastníky důležitý.

Frontinus

Hodně záleží na okolnostech. Může se jednat o prázdné gesto, které osloví jen vlastní příznivce, zoufalé gesto provedené v naději, že se někdo přidá pro nátlak i jeho voličů, nebo třeba pokrytecké gesto, které nemá nic změnit, ale má vybudovat výchozí pozici pro budoucí mytí si rukou…

Kryšpín

Sedmnáct hodin klábosení, pospávání, sem tam štamprlička na pozbuzení, několik milionů v luftě, růžovky a rudí kobliháře neopustí, / poněvadž vzadu číhá samuraj /premiér se oklepe a jede se dál, vážená opozice dle mého amatérského odhadu trvale okolo 30% voličů má hnutí ANO čím více do nich budete bušit bude to mít opačný výsledek, demonstrace a blábolení v parlamentu nic do voleb nezmění.

hapiky

Krišpin: Kecáš jen teorii!

Kryšpín

Něco se dělat musí, takový názor měl velitel modroočko, a dodal, předem je jasné že není dostatek podpory, je to nádhera z daní poplatníků je zapotřebí provádět akce které jsou předem bezvýsledné