zjentek

Jaký má pro kouřícího požitkáře (labužníka) smysl vychutnat si cigárko?

Vím, že kouřit musej, to je jasný, ale proč hlásaj, že si to vychutnávaj? Vždyť to musí být otrava, dělat to tak často ..přeci čím více si to vychutnám, tím dříve budu chtít další, nebo né?
Doplňuji:
arygnoc: když jsem kouřil já, tak cigareta hořela tak cca 4min, havířovi se silikózou i sedm, takže se dalo denně blafnout tak 205– 360 cigárek max. Ale jak je to dnes, když stejně dlouhá cíga hoří tak cca minutu? A jestli je moje teorie vychutnávání a „frekvence odpalování“ správná, dá se to v takový fázi ještě pořád nazvat „zásadní požitek“?

Nejlepší odpověď
Drap

To se mýlíš. Cigárko je zkrátka cigárko. Pro kuřáka velmi pozitivní pocit.

Další odpovědi
arygnoc

zmysel to má vcelku zásadný.

ale vysvetľovať to nefajčiarovi je ako popisovať slávnostný obed o 15-ch chodoch etiópskej sirote v buši.

:-Q
Doplňuji:
po doplnení:

nemôžem porovnať, cigarety nefajčím, holdujem cigárkam (doutníčky).

ale i fajčiari sú rôzni – niektorá fajčia, akoby ich niekto naháňal, niektorí si to poriadne vychutnajú, niekedy proste nie je čas (chudáci na nefajčiarskych pracoviskách prchajúci počas pouzy pred bránu ukojiť svoje chute), proste faktorov je mnoho.

kvalita cigariet sa určite zmenila, asi k horšiemu, dobrý čierny tabak už v cigaretách nevidíte, samé žlté srač*y.

:-Q

mojitek

přesně tak-cigárko je cigárko! Vůbec nechápu jak jsem do těch mých 13 ti let vůbec mohl bez něj žít ! 😉