Avatar uživatele
Kelt

Jaký má Brexit pro mne význam? Omezuje mne to nějak?

Omezuje mne to v cestování na britské ostrovy, v možnosti, co si tak koupím, musím žádat nějaké povolení.Budou se tam měnit ceny? Projeví se to na hodnotě libry? A když tam přesedám na jiné letadlo, co potom? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Asi moc necestuješ, viď. A zprávy nesleduješ, viď. Zatím se nic neděje, bo přechodné období. To je čas na sepsání nových dohod. Co se dohodne vlastně nikdo neví. Přesedání na letišti tam funguje stejně, jako všude jinde. Hodnota libry se změnila už po referendu. Tomu pochopitelně odpovídají i ceny. Co chceš víc?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Buď v klidu, politická mapa sice může trošku změnit jednu barvu, ale pořád půjde o cestování po Evropě! (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Nic takového se neděje. Jen se bouří tam žijící Poláci aj. cizinci, kteří byli líní vyřídit si dosud papíry kvůli práci a pobytu. Británie je mnohem přátelštější než EU a žádné sankce nechystá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Všechny dopady zatím neznáme. Británie se bude Evropě v mnoha oblastech vzdalovat ale zatím nevíme které to budou. Pohybu zboží a osob se to však dotkne určitě protože to byla hlavní motivace zastánců brexitu, znovu kontrolovat pohyb osob přes hranice a dokud Británie bude uplatňovat restrikce na volný pohyb osob bude EU stejně restrikce uvalovat na pohyb zboží a britský export. Vždy je to facka za facku i v politice.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek