Avatar uživatele
dust8

Jaký konkrétní gen či řetězec DNA je zodpovědný za vznik pih?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

O tom vím kulový, ale chci poděkovat (bodem!) za otázku, protože:

  1. mně připomněla Emmu Stone,
  2. a ještě jako bonus super info od Keplera, díky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tak to vím naprosto přesně, vy šmejdi! Za všechno mohou nukleové báze adenin A, guanin G, cytosin C nebo thymin T. Pokud se v sérii AGCT nikdy neopakují, jedná se o albíny, pokud se opakují jen 2×, jde o zrzky – tady je výskyt pih nejpravděpodob­nější. Pokud je duplicita na 466. místě řetězce, pihy jsou jisté. Ty ostatní barevné odstíny, to už je naprostá šílenost, které nerozumím. Vím to jistě, protože nemám pihy a neznám svou DNA!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Tak tohle je natolik odborná otázka, že by slušelo se zeptat spíše na nějakém specializovaném fóru. Pokud existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jestli tě to opravdu zajímá, podívej se na pořad Epertiza https://www.te­levizeseznam.cz/po­rad/expertiza , tam se tyto věci probírají …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: tak dlouho trvající lásku k jedné celerbritě jsem u tebe ještě nezažil! Fandím!

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;D ;D ;D

Upřímně? Poté, co jsem si začal všímat vystupování Emmy hlouběji (Bože, jak ta je přirozená) + ty její pihy, jsem s OKAMŽITOU PLATNOSTÍ přestal milovat všechny ostatní. Myslím, že se to už nezmění. Jednou člověk musí přijít na to, CO CHCE!

Inu, teď už vím, že v mém případě za to pravděpodobně může její duplicita série AGCT na 466. místě řetězce. (;

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek