dust8

Jaký konkrétní gen či řetězec DNA je zodpovědný za vznik pih?

Nejlepší odpověď
zjentek

O tom vím kulový, ale chci poděkovat (bodem!) za otázku, protože:

  1. mně připomněla Emmu Stone,
  2. a ještě jako bonus super info od Keplera, díky.

Další odpovědi
Kepler

Tak to vím naprosto přesně, vy šmejdi! Za všechno mohou nukleové báze adenin A, guanin G, cytosin C nebo thymin T. Pokud se v sérii AGCT nikdy neopakují, jedná se o albíny, pokud se opakují jen 2×, jde o zrzky – tady je výskyt pih nejpravděpodob­nější. Pokud je duplicita na 466. místě řetězce, pihy jsou jisté. Ty ostatní barevné odstíny, to už je naprostá šílenost, které nerozumím. Vím to jistě, protože nemám pihy a neznám svou DNA!

Edison

Tak tohle je natolik odborná otázka, že by slušelo se zeptat spíše na nějakém specializovaném fóru. Pokud existuje.

Mc Merkurion

… jestli tě to opravdu zajímá, podívej se na pořad Epertiza https://www.te­levizeseznam.cz/po­rad/expertiza , tam se tyto věci probírají …

Kepler

zjentek: tak dlouho trvající lásku k jedné celerbritě jsem u tebe ještě nezažil! Fandím!

zjentek

;D ;D ;D

Upřímně? Poté, co jsem si začal všímat vystupování Emmy hlouběji (Bože, jak ta je přirozená) + ty její pihy, jsem s OKAMŽITOU PLATNOSTÍ přestal milovat všechny ostatní. Myslím, že se to už nezmění. Jednou člověk musí přijít na to, CO CHCE!

Inu, teď už vím, že v mém případě za to pravděpodobně může její duplicita série AGCT na 466. místě řetězce. (;