Tuisenim

Jaký jste udělali naposledy „Dobrý skutek“, který ( jak se říká ) Vás zahřál na srdci?

Nejlepší odpověď
Drap

Dělám dobré skutky téměř každý den.

Další odpovědi
led

Naposledy? Joj, keby ste sa opýtali na čosi čo sa udialo dávnejšie, napríklad v minulom storočí ale pamätať si čo bolo pred hodinou, dnes, včera…
ozaj, neviem si spomenúť, vyšlo dnes Slnko?

paul1

Jo nedávno jsme spolu se synem a jeho přítelkyní přispěli nákupem děských plenek, dek, karimatek, balené vody atd. do sbírky v naší vesnici, kterou organizoval OÚ pro Ukrajinu. Ještě mi při srdci hřeje a na další sbírce se zase zúčastníme.

Rokio

Dnes jsem získal první místo ve hře Snake na celkém českém serveru. Hru hrálo více než 100 lidí.

Abych to oslavil, pozval jsem rodinu do Karlovky, nebo vietnamské jídelny. Mohli si vybrat.

Roman71

Dnes jsem daroval kolegovi v práci LCD monitor k počítači. Když mi poděkoval a zeptal se, jestli bych neměl navíc jednu klávesnici, zeptal jsem se ho, jestli chce s USB nebo PS2 konektorem.. a koukal ještě víc! Takže šel z práce s úsměvem na tváři a to mně potěšilo víc než skutečnost, že je pátek 😁

cappuccino

Minuly tyden jsem jednoho ukrajinskeho hocha doucovala nemcinu, aby jeho rodice nemuseli platit online hodiny na Ukrajine.
A par tydnu predtim jsem jejich rodinu se 3 detma vybavila do skoly a do skolky + dodala nejake nutne veci na ubytovnu, kde bydli.
Mam z toho hrejivy vnitrni pocit. Ten kluk je genialni, chce se ucit, o vsechno se zajima a ja mu (a jeho sourozencum) preji lepsi budoucnost, nez nekde na ubytovne.

Tuisenim

Rokio:
Také děkuji..

Tuisenim

A gratuluji

Tuisenim

paul1
Moc děkuji, že jsi rotrhl oponu intimity …inspirativní…

Tuisenim

Oprava; roztrhl

Tuisenim

Víte, nevěděl jsem, že toto bude na tolik intimní otázka…když nad tím tak přemýšlím…bylo by asi lepší se ptát na sexuální zážitky… protože jistě bych se něco nového dověděl :))

Tuisenim

marci1:
Asi máš pravdu…Ale bylo by hezké si připomenout ten pocit…a vědět, že lidé dnešní doby mají také srdce…

marci1

Už Seneca říkal: „Kdo udělal dobrý skutek, ať mlčí, ať vypráví ten, kdo dobrodiní přijal.“ 🙂

led

marci1, odovzdajte, prosím ujovi Senecovi zelený palček. Ďakujem

marci1

🙂

Tuisenim

Drap:
Mohl by jsi být prosím konkrétní, jaké to jsou? Děkuji