Krčálek

Jaký je Váš nejoblíbenější svátek?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Vánoce

Krčálku, to už tu bylo víckrát a navíc má Drap plnou pravdu, ankety mají poskytovat i „jinou možnost“. Konkrétně já mám nejraději svůj vlastní svátek – jmeniny. Nejsem v kalendáři, tak je jenom na mně, jestli je chci oslavit nebo ne. Mí blízcí jsou natolik ohleduplní, že na mne ani tak nezapomínají.

Web
(10)

Otázka: Jaký svátek je váš nejoblíbenější? | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/jaky-svatek-je-vas-nejoblibenejsi
Otázka: Jaký svátek je váš nejoblíbenější? | Odpovědi.czDetail otázky na Odpovědi.cz od uživatele galaxie v kategorii Aktuality a zábava – Aktuality. Počet odpovědí: 10.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jaky-svatek-je-vas-nejoblibenejsi

Další odpovědi
Damiana

Vánoce

Z těchto dvou určitě Vánoce. Velikonoce ráda nemám vůbec, jsou na mě moc bujaré. Vánoce mám spojené s romantikou, sněhem, praskáním dříví v krbu, vůní skořice a cukroví, zkrátka příjemnou nostalgií, až pohádkovou. A to mám ráda. 🙂

anonym

Velikonoce

Doplňuji:
Tak snad raději zvolím ty Velikonoce, ale osobně neslavím žádný svátek.

Drap

Vánoce

Žádný z uvedených. Každá anketa by měla mít možnost jiné odpovědi

briketka10

Vánoce

ale mám ráda všechny svátky i svoje narozky a ostatních, když hezky zabalím dárečky rozdávám je a vidím, jak ostatní z nich mají radost to mám i já pak taky :))

natybubu

Vánoce

Doplňuji:
měl bys tam dát víc možností nejsou přeci jenom dva svátky za rok!! co třeba den matek, svátek práce,.....

bolak

Vánoce

Krčálek asi myslí nejoblíbenější z těhlenc dvou..... já to pochopil, proč vy ne? :)

muhamed

Vánoce

Rommart

Vánoce

Jsou to dny plné pohody a vzájemného porozumění. Teda v naší rodině určitě a u jiných průběh neznám, leč si myslím to samé i o nich.

anonym

Vánoce

ani jeden
beru tenhle ► 21. 6. Mezinárodní den trpaslíků

Lakeysha

Velikonoce

jen jejich pohanský původní svátek, Velikonoce jim určitě neříkám. Původní svátky mají ale hodně zvyků podobných až totožných. Vadí mi, že neznáš jiné svátky než tyto dva. Já mám za nejdůležitější svátky roku Beltine, Samhain, Lughnasadh a Imbolg. Resp. tradiční keltské svátky.
Doplňuji:
česílko: ježkovo…nesnášim trpajzliky, ty sv*ně vlezou všude:-D

briketka10

tak nevím v těch odkazech čert, aby se vyznal :(

hanulka11

můj svátek