Marty Koller

Který je váš nejoblíbenější styl hudby?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
paul1

Něco jiného

COuntry a rádio: Country rádio.

Další odpovědi
aliendrone

Něco jiného

Nic takového nemám. Muzika je buď dobrá nebo není. A je fuk, jestli jde o filharmonickou symfonii nebo house, klavírní koncert, disco, punk rock nebo cokoliv jiného. Zato mám NEOBLÍBENÝ styl – americké country (i to české) + dechovku. :)

Malvína

Něco jiného

Jazz, swing, blues, rock, pop, občas metal i rap (je to písnička od písničky). Hudební vkus mám pestrý. Nemusím dechovku a country. Jinak mi nic nevadí.

EKSOT123

Něco jiného

Folk. Nemyslím jen domácí, folk mnoha národů je docela divočina. Ale jinak poslouchám skoro vše (s výjimkou metalu, ten jen střídmě), přitom jsem ale dost vybíravý.

jirka F

Něco jiného

Pop i Rock.

Ametyst

Rock

Disraeli

Něco jiného

Z každého stylu i ŽÁNRU se dá něco poslouchat. Poslouchám tedy všechno a buď je něco dobré nebo není (jak píše aliendrone), nehledě na žánr. Ale co neposlouhám je rap a hip hop.

Hlada

Něco jiného

Big beat 60. let.

Pepa25

Něco jiného

Folk, Country, Klasická hudba, Jazz, Dechovka
(skoro mi připadá až neuvěřitelné, že nic z toho v seznamu není 😉

zjentek

Něco jiného

JK2021

Metal

ten který je

Rock

quentos

Rock

Na druhém místě americká moderní country, ale když je nálada, poslechnu si i bluegrass, blues, metal, klasiku…
… no a nejmilovanější zpěvačka Bonnie Tyler dělá pop. A teď se v tom vyznej…

Drap

Něco jiného

,,,

anonym

Metal

Black Metal Ist Krieg

Smack

Rock

Rocker

Rock

Rock,metal,ale nevadí mi ani country nebo vážná hudba.

JežíšKristus

Rock

A řada dalších..

Justin1

Rock

Nejraději mám rock’n’roll, ale líbí se mi i jiná hudba s výraznou melodií a výraznými akordy v doprovodu, většinou to je hudba několik desítek let stará.

da ny

Něco jiného

Rock, Folk, Country, Klasická hudba

Ametyst

Zjentek: Rn ´ B? Country? 🙂

zjentek

No dovol? (; D; D;

Já bych se o sobě nešířil. Zůstaňme u všeobecného… takže u kovida. ((;

Ametyst

🙂 Jasně. Toho není nikdy dost, jak by řekli Pražáci, co denně žvaní do zbytku republiky.