zjentek

Jaký je váš názor na dílo autora, spisovatele a básníka Ch. Bukowskieho?

Ptám se, protože jeho sbírky básní se současně draze prodávají, jeden svazek v průměru za několik tisíc. Ve zdravém světě by cena v ohledu ke kvalitě měla o lecčem vypovědět. Ve zdravém, světě. Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Ještě tak kdyby ses zeptal na můj názor na jeho dílo (soudě z jediné knihy – odpad!), ale na něj? No nwm, tipuji že spadá do kategorie POŠUK. 😉 😁 😁

led

Obchodnú cenu knihy určuje knižný trh, záujem čitateľa, tak tvrdia nakladatelia a predajcovia kníh (skoro som napísala "priekupníci, ktorí lacno nakúpia a draho predajú). Spisovateľ je ten posledný, kto do ceny môže niečo povedať.
Bukowski je spisovateľ pre vyznávačov ľudového jazyka s pohľadom dieťaťa ulice. S otvorenými očami pozerá na život bežného človeka.

zjentek

Aliene, jasně, váš názor na DÍLO autora… Přece víš, že neumím psát (hlavní, když mně coby všestranně schopný alien rozumíš a domluvíš se!!!)🤷‍♂️😜🤪😉