Marty Koller

Jaký je to pocit mít někoho příbuzného nebo z rodiny jako já, kdo bojoval ve druhé světové válce jako Rakušan za Němce?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Člověk zřejmě může cítit hrdost, že někdo v jeho rodině bojoval jak proti rudému komunismu, tak proti americkému imperialismu. To každý říct nemůže.

Další odpovědi
Cvrčák

To víš asi nejlépe ty, tak můžeš sdílet sve pocity. Těch lidí bylo hodně napříč národnostmi.

zjentek

A jaký pocit bys chtěl dnes mít? Evropa se nakonec sjednotil, přesně jak chtěl hitter. A postarali se o to titéž , jiží sponzorovali i jeho (mimochodem nejoplakávanější naros světa). Jen ta jeho „čistota“ jim nevoněla a nevoní. A tak to tady budeme mít samej čmoud a virus. Nejprve je ovšem potřeba NÁS VŠECHNY naučit SDÍLET životní prostředí se všemi entitami, včetně LGBT. V prvé řadě to znamená vymýtit manýry hittera, především tedy rasismus, xenofobii a homofobii.
Ty nemusíš mít z ničeho žádnou výčitku za předka. Miluj a budeš milován. Jsme jedo lidstvo, milujme sebe, zvířátka a kdyby přiletěl někdo další z vesmíru, milujme jej! MILUJME SE, PŘÁTELÉ, MILUJME!
(A v klidu svorně konzumujme. RIP. Zjentek.)

podger

je to zhruba stejný jako mít v rodině slováka

Emefej

zjentek > ty to musíš jako prajzák znát, ne? Každý druhý Hlu-čin-čan má dědka, který ve wermachtu bojoval.

zjentek

Jo, a já jsem ten dědek!