Avatar uživatele
Marty Koller

Jaký je to pocit mít někoho příbuzného nebo z rodiny jako já, kdo bojoval ve druhé světové válce jako Rakušan za Němce?

Zajímavá 0 před 880 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JežíšKristus

Člověk zřejmě může cítit hrdost, že někdo v jeho rodině bojoval jak proti rudému komunismu, tak proti americkému imperialismu. To každý říct nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cvrčák

To víš asi nejlépe ty, tak můžeš sdílet sve pocity. Těch lidí bylo hodně napříč národnostmi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A jaký pocit bys chtěl dnes mít? Evropa se nakonec sjednotil, přesně jak chtěl hitter. A postarali se o to titéž , jiží sponzorovali i jeho (mimochodem nejoplakávanější naros světa). Jen ta jeho „čistota“ jim nevoněla a nevoní. A tak to tady budeme mít samej čmoud a virus. Nejprve je ovšem potřeba NÁS VŠECHNY naučit SDÍLET životní prostředí se všemi entitami, včetně LGBT. V prvé řadě to znamená vymýtit manýry hittera, především tedy rasismus, xenofobii a homofobii.
Ty nemusíš mít z ničeho žádnou výčitku za předka. Miluj a budeš milován. Jsme jedo lidstvo, milujme sebe, zvířátka a kdyby přiletěl někdo další z vesmíru, milujme jej! MILUJME SE, PŘÁTELÉ, MILUJME!
(A v klidu svorně konzumujme. RIP. Zjentek.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
podger

je to zhruba stejný jako mít v rodině slováka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emefej

zjentek > ty to musíš jako prajzák znát, ne? Každý druhý Hlu-čin-čan má dědka, který ve wermachtu bojoval.

Avatar uživatele
zjentek

Jo, a já jsem ten dědek!

Nový příspěvek