dust8

Jaký je standardní postup ověření covidu-19 pro samoplátce? Je třeba se někde zaregistrovat a uhradit předem poplatek?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, kde bydlíte, která nemocnice je nejblíž, tudíž musíte prověřit, zda samoplátce testují. Postup bude stejný.

Pročtěte si postup pro testování ve FN Olomouc.

„Vyšetření je možné pouze po objednání formou on.line formuláře "
"Platba je možná pouze bezhotovostně prostřednictvím platební karty na platebním terminálu na odběrovém místě.“

https://www.fnol­.cz/aktuality/fa­kultni-nemocnice-olomouc-nabizi-moznost-vysetreni-na-onemocneni-covid-19-pro-samoplatce