láďa1

Jaký je rozdíl v ceně?Roaming v T-mobil a O2.

Roaming v T-mobil mám za 69,90-letíme do Tuniska.Roaming u O2 je 12,50Kč---O2 Smart Roaming??Zajímavý rozdíl!!!Můžete mi to vysvětlit?T-mobil neví co odpovědět.....

Odpovědi
Jsemtady

Tak buď máš v dané zemi roamingové partnery a s nimi smlouvu o nějaké zajímavé ceně, nebo nemáš. Pokud Deutsche Telecom nemá smlouvu a O2 má, tak se to pak liší. Řekněme, že pokud by T-mobile měl hodně zákazníků, kteří do dané destinace jezdí, smlouvu by sjednal. Pokud tam zákazníci moc nejezdí, tak se to nevyplatí.