Kryšpín

Jaký je rozdíl odskočím si / nevěra / když žiji na hromádce anebo v manželství?

Když žiji na hromádce žádný vážný slib pouze kecy / co dámy rádi poslouchají / anebo pohádky v postelové scéně.

Nejlepší odpověď
iceT

Sbalená igelitka s tvými věcmi za dveřmi v případě žití na hromádce nebo okázalý rozvod v případě manželství.
Nebo taky varianta, že ti nevěru oplatí nevěrou.

Další odpovědi
Filip84

Morálně žádný, a taky není nevěra jako nevěra, ale na to se neptáš, že.

Fakticky? Při prokázané nevěře, a když by se paní manželka starala, přijdeš o kus majetku, no a vůbec, rozvod, vypořádání zaniklého SJM, to nejsou levné ani příjemné procedury.

No a tak toho se ušetříš. Maximálně Ty vyhodíš ji, nebo ona vyhodí Tebe, problém vyřešen, harmonie obnovena.

paul1

Myslím, že žádný. Ale pozor na PCH (pohlavní choroby, je jich přes 50 druhů).

da ny

Žádný.
Často je to i konec vztahu. Pokud není/nenásleduje jiná „dohoda“
V komkubinátu jsou jasnější majetkové poměry a kdo opustí společné bydlení.
Rozvod a majetkové vyrovnání se prodraží. Zejména sporný. Včetně možné vyživovací povinnosti k bývalé manželce.
https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-vztahy-a-sex-neni-nevera-jako-nevera-existuji-ctyri-typy-podvadeni-40410835
„Jakmile zjistíte důvod partnerovy nevěry, můžete se zaobírat úvahami, zda ve vztahu setrvat. Roli zde hraje mnoho faktorů – zda se jednalo o první či opakovanou aféru, jaké jsou plusy a mínusy vašeho soužití a také pravidla, podle kterých by měl váš vztah v budoucnu fungovat.“
https://blog.moj­ra.cz/clanek/ne­vera-partnera-jak-poznat-ze-je-partner-neverny-a-jak-se-s-tim-vyrovnat

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.