plebs

Jaký je rozdíl mezi obyčejnou osobou / která není schopna splácet / a vzdělaným politikem při půjčkách a zadlužování?

Veřejný dluh 4,6 bilionů není mnoho směrem na východ i západ mají některé státy větší dluhy. Ovšem dle kritiky EU ten dluh v ČR roste nejrychleji v poslední době.
Zločinná tlupa komunistů v roce 1989 státní rezerva 80 mld, 56 tun zlata a ještě nějaké nedobytné pohledávky.
Co může následovat až závazky vlád a hospodaření tím i úroky převýší růst HDP.

Odpovědi
da ny

Co ba mělo nastat.
?
Uvědomte si, že ty údajné !pohledávky" z minulosti, naši politici (po revoluční),
odpustili, vzdaly se jich (např. Německo), další jsou tzv. nedobytné.
To nás nespasí, s tím se kalkulovat nedá.
Může přijít „krach“, měna (pokud už nebude euro) a všichni přijdou o peníze (část úspor),
noví ekonomická reforma, ještě větší snížení životní úrovně…
Prostě, život poběží dál, dluhy narostou, nebo se smažou. 😉
Podívejte se, jak si vede Island a islandské ženy (90% se jich šprajclo a zajistilo
tak rovnoprávnost,, je tam nejvyšší na světě, v demokratických zemích).
Ze dne na den zmizely v obchodech párky, páč se ti holomci museli o sebe start
sami a o děti také.
U nás mají ženy, dnes, až na mizivé výjimky, na stejném postu o 20% nižší
mzdu/ plat.
Úkolem muže bylo lovit. Jeho „práci“, nahradila technika. Ženy se staraly o rodinný krb.
Nechodily do zaměstnání, nemusely děti živit samy. většina se stará hlavně sama,
o domácnost, děti a dospělé dítě /Ali pašu). Těch spolupracujících je menšina.
On pak každý JÍ pomáhá. Místo sobě, jim a společným dětem.
NIC se však nemá přehánět. Když mají muži pocit „zbytečnosti“,
jsou agresívní (viz. Gronsko) 😉
Už nějaký čas běží na ČT1 , v pořadu „Postřehy od jinud…“, nějaké zajímavosti
o Islandu. Když tam byl „rachot a revoluce“, neřekla nám média. ani p*d"
😉
A rozdíl:
😉
Za politikem, za státní dluhy, rozkradený státní majetek v privatizaci, „investovaný, zlatý poklad“)
okradený národ, exekutor nedorazí.