Bubbles

Jaký je rozdíl mezi aktem a porno fotkami?

Ahoj, existuje nějaká definice, která by rozlišovala co je akt a co je už porno fogorafie? Uvedu příklad: Žena nafotila pár pornofotograafií pro nějakou agenturu a ta se zavázala k tomu, že po ukončení vzájemné spolupráce fotografie stáhne z webů apod. Spolupráce je dávno ukončená, fotky stažené nikoli a agentura argumentuje tím, že jde o akty a vůbec ji nezajímá, že porušuje smluvní ujednání. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
uccello

V tom případě bych to dal na policii. Tady není co řešit a je jedno, jestli to jsou akty nebo porno. Smlouva je smlouva, tedy pokud tam není nějaký dodatek. Pokud tam není natvrdo pekáč, je to akt.

Další odpovědi
gecco

Rozdíl mezi aktem a „porno“ zobrazením je ponejvíce ve způsobu prezentace…
😉
Ale záleží na formulaci konkrétní smlouvy (a to neznáme), zda ji agentura porušuje či ne – a případně čím a jak.
Obecně – pokud se člověk („žena“) domnívá, že smlouva je protistranou porušována, může se obrátit na soud.
Předtím vřele doporučuju konzultaci smlouvy (vs skutečnost) s právníkem – protože člověk se mnohdy domnívá, ale skutečnost je jiná.
😉

mosoj

Za porno je považován detailní pohled na pohlavní orgány či pohlavní akt.
Pojem je ale velmi široký.
Jinak nechápu jednání ženy. Co asi čekala mimo peněz ?
Doplňuji:
Agneta pleteš si porno s lékařskou učebnicí.

Agneta

Normální „nahatá“ fotografie není porno, ani u detailních záběrů genitálií http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lid­sk%C3%BD_penis
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­rekce
porno je ta „činnost“…:DDD
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pochva
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kli­toris
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­jakulace

zjentek

jestli máš starou někde na webu nabodnutou jak shnilou hrušku, tak je jasný, že je to porno a jestli argumentují tím, že je to akt, tak voni možná myslej pohlavní akt a tebe tímto způsobem záměrně popletli ..ještě chvíli do tebe budou včetně tvý starý hučet a uvěříš tomu, že vlastně fotila akty ..a to je taky hodně pravděpodobný :o

anonym

Akt – který ukazuje krásu nahého těla, bez erotického podtextu.
Erotika/porno – ukazuje akt vzrušení a samotný sex.

klumprt

Mohlo by jít zřejmě o porušení smlouvy. Policie porušování občanskoprávních nebo pracovněprávních smluv NEŘEŠÍ.

Policie se zabývá trestnými činy a přestupky. V tomhletom příběhu nevidím ani jedno ani druhé. Kromě toho se mi zdá, že rozdíl mezi aktem a pornem je nepodstatný. Je nějaká smlouva, a ta buď byla porušena, nebo nebyla. Pokud byla, řeší se to u soudu, nejlíp za pomoci advokáta.