Rokio

Jaký je poměr fyzických a duševních profesí, pokud jde o druhy a jejich počet?

Ptám se na otázku, jaký je poměr podle druhů u fyzických a duševních profesí, tzv. berte v potaz, že je určitý počet povolání a mě zajímá poměr mezi fyzickými povoláními a povoláními duševními.

Dále se ptám, jaký poměr, co se týče počtu fyzických a duševních pracovníků v České republice.

poznámka1: Stačí mi přibližný výsledek, popřípadě váš odhad.
poznámka2: Počítejte jen ty povolání, které se v ČR vyskytují a existující zde lidé věnující se dané profesi.

Odpovědi
Drap

Myslím, že taková žádná podobná statistika se nevede. MOžná by se to dalo zjistit na Statistickém úřadě , ke dni posledního sčítání lidu.