dust8

Který je nejnovější hudební nástroj?

Odpovědi
Kepler

Mohl by to být annus, pokud by se jej někdo naučil artikulovat a držet tón. Bohužel se mi to za celou dobu života nepodařilo. Jak známo, prd je zoufalý pokus přírody naučit pudel zpívat.

dubraro

Třeba Kytara Gittler, Digitální mísa Espongina, Syntezátor Eigenharp, Mixážní stolek Reactable, Hybridní trumpeta Electrumpet.

annas

Třeba kytara Gittler

„Titanová kytara bez těla, která vypadá spíš jako světelný meč než hudební nástroj. Je plně elektrická, takže bez reproduktoru z ní nevyloudíte žádný zvuk. Zato s pomocí počítače si můžete nastavit jakýkoli kytarový efekt. Má extrémně citlivá čidla, takže struny nemusíte mačkat, stačí se jich jen dotýkat. Pražce jsou u ní označené stylovými LED diodami. První generace kytary Gittler vznikla už v osmdesátých letech a je součástí několika slavných galerií moderního umění“ atd.

V odkazu najdete další nástroje budoucnosti.

https://www.a­bicko.cz/clanek/prec­ti-si-zabava/15416/randal-budoucnosti-hudebni-nastroje-nove-generace.html

Ještě 10 nástrojů budoucnosti z anglického zdroje

https://listver­se.com/2019/04­/04/top-10-musical-instruments-of-tomorrow/

Např.

Nejvýznamnější z nástrojů mikrotonální hudby je však pravděpodobně Tonal Plexus, nástroj podobný klávesnici s velkým množstvím intervalů mezi každou standardní hudební notou, což vytváří prakticky neomezenou sadu kláves a přesnou schopnost harmonizovat noty pro všechny kontexty. atd.

hapiky

Mohlo by to být brnkání politiků na nervy občanů ČR!

hapiky

Kepler: Nevím, ale o zpívání to asi nebude, kvůli samotné definici prdu: Prd je grk prdelní, který neprošel cesto hrdelní.