peterd108

Jaký je nejlevnější čínský eshop?

Díval jsem se na různé čínské eshopy a porovnával jsem ceny. Hlavně jsem porovnával Ebay a Aliexpress. Myslím, že je Aliexpress levnější. Víte o nějakém čínském eshopu, který je nejvýhodnější?

Odpovědi
gecco

Ani eBay (což je navíc americký, nikoli čínský projekt), ani AliExpress nejsou e-shopy – ale weby e-shopy sdružující (něco, jako ´naše´ Aukro)…
Kromě toho „nejvýhodnější“ je subjektivní hodnocení…
____
Pokud hledáš nejvýhodnější nabídku, musíš, holt, prolézt všechny nabídky dostupné – a výhodnost si definovat sám…
😁
____
A nebo otázku polož tak, aby dávala smysl – takto jakoby ses ptal, co ti nejvíc chutná…
😁

George5

Moje dcera objednává přes Aliexpress

bububabu

Aliexpress už také hodně podražil. Botky na léto 600–1000kc už normál.

Martina.82

Ahoj, spousta zbozi z Aliexpressu konci prave na Ebay :) mrkni na http://cinsky­trh.cz/cinske-e-shopy/ treba ti to pomuze

Petr1491

Jedním z kvalitních čínských e-shopů je GearBest, který nabízí spoustu levného a kvalitního zboží. Například některé telefony ani v ČR neseženete, a pokud ano, stojí mnohem více, než na GB. Tady je článek o tom, jak vlastně obchod probíhá, jak je na tom reklamace, záruka, clo apod. Také tam najdete zajímavé produkty za super ceny: https://www.tes­tado.cz/gearbest-nejlepsi-produkty/