Pav Liis

Máte zkušenosti se stránkou www.sneakerspra­ha.com? Přijde mi objendané zboží?

Chtel bych se zeptat na stranku www.sneakerspra­ha.com,Nevim jestli si mam boty z tama objednat, děkuji za rady a odpoved
Uvažuji o koupi nike air max 90, ale nevím jestli mi boty dojdou kdybych si je objednal.Předem děkuji.

Odpovědi
anonym

Proboha – tohle je ještě větší sra*ka, než ten obchod, který sis našel minule…
:-O
http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=NIKE+AIR+MAX+90

McArthur

Človíčku, začni používat to, co Ti vyrostlo na krku! Je-li e-shop v češtině, podívej se, kdo za ním stojí a potom se rozhoduj. Na tomto webu není žádná identifikace prodávajícího, žádné obchodní podmínky či reklamační řád. Web je nazván „Nike CZ“ a používá logo Nike zcela jistě bez povolení firmy Nike.
Tato doména je zaregistrovaná v Číně, ve městě Wuhanshi (Wu-Chan), které má 9.7 milionů obyvatel. Jeden z těch Číňanů ty boty vyrábí a jeho brácha Ti je možná pošle. Jinak řečeno, na 99 % je to padělek a jen na 1 % máš šanci, že boty dostaneš a budeš spokojený.
Opravdu nebuď trubka a projdi si místní obchody. Myslím si, že na Internetu moc nakupovat neumíš. Tím, že si předáš peníze za boty hezky z ruky do ruky, tím získáš větší jistotu bezpečí, že nejsi podveden.

alina28

Bez recenze bych nic nekupovala ;) Jestli ti můžu doporučit, zkus třeba answear.cz já si tam kupovala už několik bot a vždycky paráda :) Balík byl doma hned další den :)