v342

Jaký je nejlepší kávovar do 15 000 Kč?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Nejlepší kávovar je nádoba na uvaření vody, hrnek, kde se nasype mletá káva a zaleje horkou vodou. Jářku za dvě stovky!

Další odpovědi
Tomáš1234

Záleží na tom, jaké parametry jsou pro tebe nejdůležitější. Osobně používám De‘Longhi ECAM 22.110 B Magnifica S a celkem spokojenost.
Aktuálně je to nejprodávanější kávovar na Mallu a dvojka na Alze viz. https://www.vy­berto.com/cs/ka­vovary/

elkon

Hledej v recenzích na několika webech.

Disraeli

Hele, do takové ceny už bude kvalitní snad každý kávovar. My mámě též De‘Longhi jako Tomáš1234 a to stál asi 5 tisíc a je celkem dobrý.
Jestli chceš koupit dražší, tak klidně, nad deset snad budou všechny dobré.

Michálek1245

Kolem 15 tisíc už je kvalitní prakticky všechno. Samozřejmě jsou pak profesionální kávovary od https://www.at­fornax.cz/k:1138/k­avovary/ kde je ta cena ještě někde jinde, ale ty jsou určené spíše do profi provozů. Na druhou stranu už jsem taky viděl rodinu, která si domů pořídila pákový kávovar za 40 tisíc, protože jsou to prostě milovníci dobré kávy. 😉